محصولات

مقایسه محصولات

0 کالا در لیست مقایسه

رنگهای دیگر این محصول:
  ارسال به دوستان

کیف چرمی اداری L11

سایز:  39/5x27x10 سانتی متر

وزن:  1450 گرم

قیمت: 3652000 ریال


این کیف بدلیل جادار بودن بسیارمورد استقبال مدیران قرار گرفته است و با طراحی منحصر بفرد این کیف چرم که تعبیه 2 قفل بر روی در آن می باشد از امنیت بسیار بالایی برخودار است. قابلیت حمل لپ تاپ 15 اینچ ،پوشه و کاغذهای سایزA4و....از امکانات این کیف اداری چرمی می باشد چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: چرم استفاده شده در این کیف چرمی مردانه اداری از نوع چرم طبیعی با دباغی گیاهی چرم و با ماشین آلات تولید چرم ایتالیا دباغی شده است.
توضیحات بیشتر

امتیاز کاربران از 5 رای

 مقایسه کن

اشتراک گذاری
کیف چرم مذکور در بازار محصولات چرمی به این نام‌ها نیز شناخته می‌شود: کیف مردانه چرمی، کیف چرم مردانه، کیف اداری، کیف چرم دستی مردانه، کیف اداری چرم، کیف دستی مردانه، کیف چرم، کیف دیپلمات چرمی، کیف چرمی مردانه اداری، کیف چرم مردانه دست دوز، کیف دستی چرمی مردانه

رنگ های موجود: چرم عسلی ، چرم قهوه ای، چرم جگری

امکانات کیف: این کیف بدلیل جادار بودن بسیارمورد استقبال مدیران قرار گرفته است و با طراحی منحصر بفرد این کیف چرم که تعبیه 2 قفل بر روی در آن می باشد از امنیت بسیار بالایی برخودار است. قابلیت حمل لپ تاپ 15 اینچ ،پوشه و کاغذهای سایزA4و....از امکانات این کیف اداری چرمی می باشد

چرم به کار رفته جهت تولید این کیف چرمی: چرم استفاده شده در این کیف چرمی مردانه اداری از نوع چرم طبیعی با دباغی گیاهی چرم و با ماشین آلات تولید چرم ایتالیا دباغی شده است.

نوع بسته بندی:
واحد طراحی، تحقیق و توسعه شرکت کهن چرم موفق به ابداع نوع جدید بسته بندی شده است که به جای یک بار مصرف بودن قابلیت استفاده ثانویه داشته باشد در همین راستا اقدام به طراحی یک کاور به صورت ساک واتر پروف نموده است که به عنوان ساک پیک نیک، ساک استخر، ساک باشگاه، ساک وسایل بچه در مهمانی ها قابل استفاده می‌باشد.

ضمانت نامه محصولات چرمی : این کیف چرم توسط شرکت کهن چرم به مدت دو سال ضمانت نامه کیفیت دارد که کارت ضمانت نامه کیف به هنگام تحویل کیف در داخل کیف قرار داده میشود. لطفاً ضمانت نامه کیف را تا پایان دوره ضمانت نزد خود نگهداری کنید.

محصولات هم خانواده

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.