محصولات

مقایسه محصولات

0 کالا در لیست مقایسه

رنگهای دیگر این محصول:
  ارسال به دوستان

کلاسور قفل رینگی PH6

سایز:  32x26/5x2/5 سانتی متر

وزن:  470 گرم

قیمت: 1073000 ریال


کلاسور قفل رینگی PH6 فولدر چرمی که جزو ست رومیزی هتل می باشد از چرم طبیعی گاوی تولید شده و فرآیند دباغی آن کاملا گیاهی بوده و از هیچگونه مواد شیمیایی استفاده نشده است. فولدر چرم طبیعی بدلیل تماس مستقیم با دست بیضرر بوده و هیچگونه زیانی به بدن نمی رساند. فولدر چرمی ست مدیریتی یا ست چرمی هتل مناسب برای میز مدیریت می باشد.
توضیحات بیشتر

امتیاز کاربران از 0 رای

 مقایسه کن

اشتراک گذاری
کلاسور قفل رینگی PH6
محصول چرمی در بازار به نامهای کلاسور قفل رینگی چرمی، فولدر چرمی قفل رینگی، زونکن چرمی قفل رینگی، پوشه چرمی قفل رینگی معروف می باشد. 

این محصول کهن چرم در بازار به نامهای جای یادداشتی چرمی آویز،جای عکس آویز چرمی، جای ست اداری چرم آویز معروف می باشد. طرح جدید و ایده نو در طراحی این جای یادداشتی چرمی آویز این امکان را برای اداره ها و ارگانها فراهم ساخته تا بتوانند با استفاده از این ست اداری چرمی نیازهای خود را برطرف کنند. این جای یادداشت میتوانند مناسب برای نگه داشتن یادداشتهای روزانه و محفظه کناری آن مناسب برای هر وسیله ای بنا به نیاز می باشد.

این ست چرمی بدلیل داشتن تنوع در اجزا براحتی میتواند نیاز یک مدیر یا کارمند اداری را در خصوص وسایل اداری یا ست اداری چرمی برطرف کند. محصول ست چرمی رومیزی یا ست چرمی هتل دارای دو سال گارانتی است که بهنگام خرید به خریدار تقدیم می گردد.

محصولات هم خانواده

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.