محصولات

مقایسه محصولات

0 کالا در لیست مقایسه

رنگهای دیگر این محصول:
  ارسال به دوستان

منوی رستوران چرمی RM1 مدل هتل شایگان کیش

سایز:  1*19*24 سانتی متر

وزن:  308 گرم

قیمت: 1560000 ریال


منوی رستوران چرمی RM1: منوی رستوران چرمی با کد RM1 مورد استفاده در رستورانها، فست فود، کافی شاپ، سفره خانه های سنتی، قابل استفاده می باشد.منوی غذای رستوران از چرم طبیعی گاوی تولید شده است. منوی غذای رستوران چرمی از مرغوبترین چرم پولاپ تهیه شده که با استفاده از چرم فیانکو در گوشه های داخلی منوی رستوران چرمی زیبایی ظاهری آن افزوده است. چرم استفاده شده در منوی غذای رستوران دباغی گیاهی شده و هیچ گونه مواد شیمیایی در آن بکار برده نشده است. منوی رستوران چرمی از چرم وکیوم شده می باشد و دارای دو سال گارانتی است که همزمان با خرید دفترچه گارانتی به خریدار تقدیم می گردد.
توضیحات بیشتر

امتیاز کاربران از 1 رای

 مقایسه کن

اشتراک گذاری

منوی چرمی رستو ران یا کافی شاپ جهت استفاده در رستوران ها، سفره خانه، کافی شاپ و تهیه غذا تهیه و تولید شده است. این منوی چرمی بدلیل شکیل بودن مناسب جهت استفاده در رستوران های شیک و هتل ها می باشد. این امکان وجود دارد که این منوهای چرمی نسبت به سفارش مشتری یک لت یا چند لت باشد. منوی غذای چرمی از چرم طبیعی گاوی ساخته شده و فرآیند دباغی آن کاملا گیاهی می باشد و از هیچ گونه مواد شیمیایی در چرم منوی غذای چرمی استفاده نشده است.

منوی رستوران چرمی هتل دارای دو سال گارانتی است که بهنگام خرید به خریدار تقدیم می گردد.

منوی رستوران و کافی شاپ RM2

منوی چرمی رستو ران یا کافی شاپ جهت استفاده در رستوران ها، سفره خانه، کافی شاپ و تهیه غذا تهیه و تولید شده است. این منوی چرمی بدلیل شکیل بودن مناسب جهت استفاده در رستوران های شیک و هتل ها می باشد. این امکان وجود دارد که این منوهای چرمی نسبت به سفارش مشتری یک لت یا چند لت باشد. منوی غذای چرمی از چرم طبیعی گاوی ساخته شده و فرآیند دباغی آن کاملا گیاهی می باشد و از هیچ گونه مواد شیمیایی در چرم منوی غذای چرمی استفاده نشده است. همچنین امکان حک آرم، لگو، و اسم رستوران یا کافی شاپ یا هتل بر روی جلد منوی غذای چرمی امکان پذیر می باشد.

منوی رستوران چرمی هتل دارای دو سال گارانتی است که بهنگام خرید به خریدار تقدیم می گردد.


محصولات هم خانواده

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.