محصولات

مقایسه محصولات

0 کالا در لیست مقایسه

رنگهای دیگر این محصول:
  ارسال به دوستان

کیف دوشی چرمی مردانه DB38

سایز:   سانتی متر

وزن:   گرم

قیمت: 2200000 ریال


چرم بکار رفته در این نوع کیف دوشی مردانه از چرم طبیعی گاوی صادراتی می باشد. نامهای دیگری که برای این کیف استفاده می شود: کیف دستی مردانه چرمی. کیف دوشی مردانه، کیف هیکلی رمی مردانه میباشد. از مشخصات این کیف دوشی مردانه تعبیه جای یادداشت یا کاغذ بر پشت در کیف، روکش دگمه ای بر روی دسته کچک کیف دوشی، گان دوزی (که به دوخت لبه کیف گفته می شود) در جلویی کیف بصورت مگنتی می باشد و جیب جلویی کیف با بند شگک دارد تعیین شده است. جنس مقاوم و نوع طراحی و تولید این کیف بسیار مناسب جهت استفاده آقایان که بصورت مستمر و دائم نیاز به کیف دوشی دارند می باشد. کیف دوشی چرمی مردانه با کدDB38 قابل استفاده برای آقایان بازاریاب، افرادی که ساعت های طولانی با موتورسیکلت مشغول بکار هستند و آقایانی که دارای شغل آزاد و بازاری می باشند است. کاور این کیف دوشی مردانه از جنس واترپروف است که بعنوان کیف ثانویه برای مصارفی چون کیف استخر، کیف پینک پنک ، کیف مسافرت می باشد. کیف دوشی مردانه تهیه شده از چرم طبیعی گاوی که بصورت گیاهی دباغی شده و این فرآیند با بهترین دستگاههای ایتالیایی انجام شده در شرکت کهن چرم پویا طراحی و تولید شده است. این کیف چرمی دوشی دارای دفترچه گارانتی دو ساله است که در هنگام خرید به خریدار تقدیم می گردد.
توضیحات بیشتر

امتیاز کاربران از 0 رای

 مقایسه کن

اشتراک گذاری

کیف دوشی چرمی مردانه DB38
چرم بکار رفته در این نوع کیف دوشی مردانه از چرم طبیعی گاوی صادراتی می باشد. نامهای دیگری که برای این کیف استفاده می شود: کیف دستی مردانه چرمی. کیف دوشی مردانه، کیف هیکلی رمی مردانه میباشد.
از مشخصات این کیف دوشی مردانه تعبیه جای یادداشت یا کاغذ بر پشت در کیف، روکش دگمه ای بر روی دسته کچک کیف دوشی، گان دوزی (که به دوخت لبه کیف گفته می شود) در جلویی کیف بصورت مگنتی می باشد و جیب جلویی کیف با بند شگک دارد تعیین شده است.
جنس مقاوم و نوع طراحی و تولید این کیف بسیار مناسب جهت استفاده آقایان که بصورت مستمر و دائم نیاز به کیف دوشی دارند می باشد.
کیف دوشی چرمی مردانه با کدDB38 قابل استفاده برای آقایان بازاریاب، افرادی که ساعت های طولانی با موتورسیکلت مشغول بکار هستند و آقایانی که دارای شغل آزاد و بازاری می باشند است.
کاور این کیف دوشی مردانه از جنس واترپروف است که بعنوان کیف ثانویه برای مصارفی چون کیف استخر، کیف پینک پنک ، کیف مسافرت می باشد. کیف دوشی مردانه تهیه شده از چرم طبیعی گاوی که بصورت گیاهی دباغی شده و این فرآیند با بهترین دستگاههای ایتالیایی انجام شده در شرکت کهن چرم پویا طراحی و تولید شده است.
این کیف چرمی دوشی دارای دفترچه گارانتی دو ساله است که در هنگام خرید به خریدار تقدیم می گردد.


محصولات هم خانواده

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.