محصولات

مقایسه محصولات

0 کالا در لیست مقایسه

رنگهای دیگر این محصول:
  ارسال به دوستان

کیف مسافرتی چرم طبیعی L12

سایز:  45/3x35/5x21/5 سانتی متر

وزن:  4900 گرم

قیمت: 13660000 ریال


کیف مسافرتی یا چمدان چرمی ساک مسافرتی چرمی یا چمدان چرمی جهت حمل و نقلوسایل مسافرتی طراحی و تولید شده است.
توضیحات بیشتر

امتیاز کاربران از 4 رای

 مقایسه کن

اشتراک گذاری

 کیف مسافرتی یا چمدان چرمی L12
ساک مسافرتی چرمی یا چمدان چرمی جهت حمل و نقلوسایل مسافرتی طراحی و تولید شده است. کیف چرمی مسافرتی دارای یک دسته کشویی می باشد که به صورت کشویی باز و بسته می شود.ایم چمدان چرمی دسته دار دارای یک جیب در جلو، دو جیب مگنت دار در پلوها می باشد.
داخل ساک مسافرتی چرمی جایی جهت نگهداری گوشی موبایل، جای خودکار، و همچنین فضایی زیپ دار جهت قرار دادن وسایل شخصی می باشد.
کیف چرمی مسافرتی دارای دو چرخ  در زیر، جهت انتقال راحتتر و دو پایه در زیر کیف چرمی مسافرتی جهت نگه داشتن کیف روی زمین است. 
از مشخصات بارز کیف چرمی مسافرتی جادار بودن، شکیل بودن،انتقال و جابجایی راحت، و مناسب جهت جا دادن در هر قسمت منزل

کیف مسافرتی چرمی که اصطلاحاٌ و به زبان عام کیف نزولی هم گفته می شود در سایز مناسبی طراحی شده که می تواند سایل کامل سفری یکنفره را درخود جا دهد. کیف مسافرتی با در نظر گرفتن جای کارت وجای گوشی موبایل درداخل این کیف مسافرتی یا چمدان چرمی، باعث سهولت در حرکت و حمل و نقل آن میشود. قابل ذکراست بدنه محل وفرم دار این ساک مسافرتی چرمی باعث محافظت از وسایل حساس در هنگام سفر است که باقی چمدان های معملی قطعاً این قابلیت مهم را ندارند.

کیف مسافرتی چرم طبیعی، تولید شده در شرکت کهن چرم با داشتن قابلیت قفل رمزدار سفری بی دغدغه برای افرادی که شغل های پر مسافرت و حساس دارند را مهیا کرده است.محصولات هم خانواده

دیدگاه ها

در اين بخش نظری ثبت نشده است.